Pokonujemy Gimbasket - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: niedziela, 28.04.2024 | Imieniny obchodzą: Waleria, Ludwik, Paweł

« powrótPokonujemy Gimbasket

Pokonujemy Gimbasket

22.01.2024 12:55 W dziewiętnastej kolejce rozgrywek zmierzyliśmy się z Röben Gimbasket Wrocław. Po raz kolejny otarliśmy się o granicę stu punktów wygrywając 98 : 54.

Pojedynek z czerwoną latarnią naszej grupy nie rozpoczęliśmy najlepiej przegrywając pierwszą kwartę 19 : 22. Do drugiej partii nasz zespół przystąpił już bardziej skoncentrowany odrabiając straty wyszedł na 21 pkt prowadzenie. Po długiej przerwie daliśmy gościom nieco odetchnąć co pozwoliło im nieco zmniejszyć straty. Czwarta kwarta ponownie stała pod znakiem naszej absolutnej dominacji, pozwoliła ona zdobyć Gimbasketowi jedynie 5 pkt. przy naszych 33 pkt.. Mecz przechodzi do historii jako trzecie kolejne spotkanie w którym tak bardzo zbliżamy się do granicy 100 pkt..

Zetkama Doral Nysa Kłodzko  - Röben Gimbasket Wrocław 98 : 54 ( 19 : 22, 32 : 8 , 14 : 19, 33 : 5 )

Punktowali : Weiss 27 (3×3), Barycza 20 (2×3), Makarczuk 20 (1×3), Niziński 13 (1×3), Bernecki 12 (1×3), Tkaczyk 5 (1×3), Szymański 1, Szafarski , Wojda, Zenner (DNP).

W nadchodzącą sobotę czeka nasz mecz wyjazdowy w Zielonej Górze.